Megvehető
Kosárba Eltávolítás
10802.
478. Gyorsárverés maradékeladás
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
150 000 Ft
388,60 EUR, 428,57 USD
Ismeretlen XIX. sz. festő, feltehetően Rubens utáni másolat: Jelenet. Olaj, vászon, javított, 211x126 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!