Megvehető
Kosárba Eltávolítás
11023.
478. Gyorsárverés maradékeladás
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
9 000 Ft
23,32 EUR, 25,71 USD
Jelzés nélkül: Avantgard világ. Vegyes technika, fára kasírozott vászon, fakeretben, 40,5x18,5cm