Megvehető
Kosárba Eltávolítás
10803.
478. Gyorsárverés maradékeladás
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
19 000 Ft
49,22 EUR, 54,29 USD
Jelzés nélkül, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Szent Margit Gyógyfürdő épülete a Margitszigeten, Budapesten. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív keretben. 34x46 cm