Megvehető
Kosárba Eltávolítás
10998.
478. Gyorsárverés maradékeladás
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Csendélet őszibarackkal. Olaj, vászon, kartonon. Dekoratív, kopott fakeretben, 26×37,5 cm