Festmények és grafikák

Tételek száma: 792

Lakner László (1936-): Illusztráció Iszaak Babel Lovashadsereg c. művéhez, 1962. Olaj, papír. Jelezve jobbra lent: Lakner 1962. Üvegezett fakeretben. 18,5x12 cm. Lakner László életművének első nagy korszaka az 1950-es évek végén kibontakozó szürnaturalizmus volt, amely egészen az 1960-as évek elejéig tartott. Ekkor készült az árverésünkön szereplő műve is. Rendkívül korai munka, becses gyűjtői ritkaság! / László Lakner (1936-): Illustration (Iszaak Babel), 1962. Oil on board. Signed lower right: Lakner 1962. Framed. 18,5x12 cm
10000.

Lakner László (1936-): Illusztráció Iszaak Babel Lovashadsereg c. művéhez, 1962. Olaj, papír. Jelezve jobbra lent: Lakner 1962. Üvegezett fakeretben. 18,5x12 cm. Lakner László életművének első nagy korszaka az 1950-es évek végén kibontakozó szürnaturalizmus volt, amely egészen az 1960-as évek elejéig tartott. Ekkor készült az árverésünkön szereplő műve is. Rendkívül korai munka, becses gyűjtői rit...

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
777,20
857,14

  Kosárba
  Eltávolítás
Bartl József (1932-2013): Csendélet, 1970-es évek. Olaj, vászon. Jelezve balra lent: Bartl. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. 80x80 cm. Üvegezett fakeretben
10001.

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
621,76
685,71
Eladási ár:
240 000 Ft

10002.

Lux Antal (1935-): Bábuk, 1970. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált (A Lux 70), számozott: 1/30. 40x46 cm. Magyarországon nagyon ritka klasszikus pop art mű, mivel a művész Nyugat-Németországban alkotta. Gyűjtői ritkaság, a 30 számozott példányból az első! / Antal Lux (1935-): Puppets. Serigraphy on paper. Signed and dated (A Lux 70), numbered: 1/30. 40x46 cm . Very rare work from the classic pe...

Megvehető
Kikiáltási ár:
42 000 Ft
108,81
120,00

  Kosárba
  Eltávolítás
10003.

Megvehető
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
310,88
342,86

  Kosárba
  Eltávolítás
Jankovics Marcell (1941-2021): Jelenet Az ember tragédiája c. 2011-es animációs filmből. JM eredeti rajza. Ceruza, pausz. autográf feljegyzéséve 33x30 cm
10004.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14
Eladási ár:
26 000 Ft

10005.

Megvehető
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
310,88
342,86

  Kosárba
  Eltávolítás
10006.

Megvehető
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,25
228,57

  Kosárba
  Eltávolítás
10007.

Megvehető
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
98,45
108,57

  Kosárba
  Eltávolítás
10008.

Megvehető
Kikiáltási ár:
360 000 Ft
932,64
1 028,57

  Kosárba
  Eltávolítás
10009.

Megvehető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43

  Kosárba
  Eltávolítás
Barcsay Jenő (1900-1988): Emlék (rózsaszín-barna). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (77/140). Az 1986-ban a Helikon kiadónál megjelent mappából. 32,5×37 cm.
10010.

Megvehető
Kikiáltási ár:
46 000 Ft
119,17
131,43

  Kosárba
  Eltávolítás
10011.

Megvehető
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
388,60
428,57

  Kosárba
  Eltávolítás

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

478. aukció:

Megtekintés: november 18 - november 21. között;

Tételek átvétele: november 25-én 12 órától;

Fizetési határidő: december 6.

Elszámolás: december 11-től

  Események