Megvehető
Kosárba Eltávolítás
10180.
478. Gyorsárverés maradékeladás
Festmények és grafikák
4 600 Ft
11,92 EUR, 13,14 USD
Duray Tibor (1912-1988): Esti Dunapart, 1965. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 12,5×23,5 cm