Megvehető
Kosárba Eltávolítás
10253.
478. Gyorsárverés maradékeladás
Festmények és grafikák
16 000 Ft
41,45 EUR, 45,71 USD
Gellér B. István (1946-2018): Napló (Pegazus), 1997. Computer print, papír, jelzett, számozott (2/10), üvegezett fakeretben, 37,5x27 cm