Megvehető
Kosárba Eltávolítás
10037.
478. Gyorsárverés maradékeladás
Festmények és grafikák
120 000 Ft
310,88 EUR, 342,86 USD
Kozma István (1937-2020): Sára (nagybányai akt). Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán a művész címkéjével, 80×60 cm. / István Kozma (1937-2020): Sarah (nude in Baia Mare), oil on canvas, unsigned, with the artist's label on the reverse, 80×60 cm.