Licitálható
300 000 Ft
777,20 EUR, 857,14 USD
300 000 Ft
Lakner László (1936-): Illusztráció Iszaak Babel Lovashadsereg c. művéhez, 1962. Olaj, papír. Jelezve jobbra lent: Lakner 1962. Üvegezett fakeretben. 18,5x12 cm. Lakner László életművének első nagy korszaka az 1950-es évek végén kibontakozó szürnaturalizmus volt, amely egészen az 1960-as évek elejéig tartott. Ekkor készült az árverésünkön szereplő műve is. Rendkívül korai munka, becses gyűjtői ritkaság! / László Lakner (1936-): Illustration (Iszaak Babel), 1962. Oil on board. Signed lower right: Lakner 1962. Framed. 18,5x12 cm
1.000 Ft-ig | 100 Ft |
5.000 Ft-ig | 200 Ft |
10.000 Ft-ig | 500 Ft |
20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
1.000.000 Ft felett | 100.000 Ft |