Megvehető
Kosárba Eltávolítás
10043.
478. Gyorsárverés maradékeladás
Festmények és grafikák
19 000 Ft
49,22 EUR, 54,29 USD
Perneczky Géza (1936-), Ruggero Maggi (1950-), Vittore Baroni (1956-), Clemente Padin (1939-): Mail art művek, össz. 7 db. Klf. sokszorosított technikák, papír, részben jelzett (mindkét Perneczky Géza mű jelzett), egy kartonlapra kasírozva, klf. méretekben (Perneczky Géza művek: 21x15 és 21x29,5 cm).