10639.
478. Gyorsárverés maradékeladás
Festmények és grafikák
1 600 Ft
Stettner Béla (1928-1984): Kommunisták első megbeszélése a Visegrádi utcában, 1918. Rézkarc, papír, jelzett. Kartonon, falra akasztható, foltos, 19,5x29,5 cm (teljes méret: 34x49 cm)