Megvehető
Kosárba Eltávolítás
10022.
478. Gyorsárverés maradékeladás
Festmények és grafikák
110 000 Ft
284,97 EUR, 314,29 USD
Tolnay Sándor/Alexander Tolnay (1944-): Grenzenbild, 1980-as évek. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben, üveg sérült, 38,5×65 cm / mixed technique on paper, signed lower right, slightly stained on the edges, framed, glass damaged