Festmények és grafikák Tételek száma: 792
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3251630
10146
478
30000
Barta Mária (1897-1969): Geometrikus formák. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben. 19x29 cm 3255868
10147
478
19000
Barabás Márton (1952-): Tükröződés, 1979. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3255334
10148
478
24000
Barcsay Jenő (1900-1988): Konstrukció, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lapszéli néhány apró folttal, 10×15 cm 3107217
10149
478
Csonti Zoltán (-): Tanya. Olaj, vászon. Jelzett. 45x57 cm. Dekoratív fakeretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3028052
10150
478
26000
id. Czene Béla (1886-1944 körül): Bűnbánó Magdolna. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív fakeretben. 100x75 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3231400
10151
478
Leonore Constable (1906-2005): Sirályok a vízparton. Akvarell, papír. Jelezve balra lent. Paszpartuban. 19x27 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3232219
10152
478
Csisztu Mihály (1933-2008): Buda. Rézkarc, papír, jelzett, kissé hullámos, lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben, 20×29 cm 3061104
10153
478
32000
Cacciola, Enzo (1945 - ): Konstruktivista kompozíció (cím nélkül), 1971. Szitanyomat, papír, jelzett. Paszpartuban. 19,5x19,5 cm. / serigraphy on paper, signed, in passepartout még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
2596578
10154
478
Czibor Ildikó (1969- ): Akusztika, olaj, farost, jelzett, 50×70 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3160653
10155
478
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Kréta, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 29,5×43 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3164076
10156
478
30000
Roland Coudon (1897-1954), francia festő: Coppet, Franciaország. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 60x47 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3192594
10157
478
Csehi János (1952-1998): Képtelenség (karikatúra). Tus, kollázs, papír, jelzett. 16,5×12 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események