Festmények és grafikák Tételek száma: 792
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3092975
10012
478
100000
Konok Tamás (1930-2020): Kompozíció, 1993. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 75/42. Üvegezett fakeretben. 58×58 cm / Screenprint on paper, signed, numbered: 75/42. Framed with glass. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
3241777
10013
478
60000
Kovács Attila (1938-2017): Geometrikus kompozíció, 1968/69. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (26/75) a hátoldalán, 22x67 cm. Ritka, korai és színes grafika az életműből! / screenprint on paper, signed and numbered (26/75) on the reverse, még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3145306
10014
478
44000
Kocsis Imre (1937-1991): Geometrikus kompozíció, 1972. Szitanyomat, karton. Jelezve jobbra lent. Számozott (32/100). Apró felületi kopásnyomokkal. 55x55 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (32/100), with light surface wear. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
2875919
10015
478
100000
Halmi-Horváth István (1973-): Cím nélkül (170804.). Akril, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 18×39,5 cm / Acrylic on paper, signed. Framed. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
3167913
10016
478
65000
Milan Dobes (1929-): Rózsaszín kompozíció (cím nélkül), 2006. Szitanyomat, karton. Jelzett. Számozott: 20/55. 48x50 cm 3093492
10017
478
50000
Bálint Endre (1914-1986): Allegro Barbaro III., 1978. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/100). 44x25,5 cm. 3092982
10018
478
38000
Klimó Károly (1936-): Bartók rekviem. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (49/100). 42x29 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (49/100). még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3093290
10019
478
55000
Major Kamill (1948-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/100). 45×28,5 cm / screenprint on paper, signed, numbered (49/100) még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3211230
10020
478
90000
Miháltz Pál (1899-1988): Absztrakt kompozíció (cím nélkül), 1948. Akvarell, papír, jelezve jobbra fent. Üvegezett fakeretben. 27,5×41 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3211238
10021
478
70000
Papp Oszkár (1925-2011): Absztrakt kompozíció (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 24×33 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3211468
10022
478
110000
Tolnay Sándor/Alexander Tolnay (1944-): Grenzenbild, 1980-as évek. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben, üveg sérült, 38,5×65 cm / mixed technique on paper, signed lower right, slightly stained on the edges, framed, glass damaged még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
3211245
10023
478
130000
Szabó Tamás (1952-): Fej (cím nélkül), 2013. Vegyes technika, pauszpapír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 28,5×20 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események