Festmények és grafikák Tételek száma: 792
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3254623
10255
478
36000
Gyulai Líviusz (1937-2021): Romantikus lap kutyafogattal Litográfia, papír. Jelzett.számozott 42/50 Üvegezett fakeretben. 30x46 cm 3171265
10256
478
28000
Gubis Mihály (1948-2006): Ölelkező forma. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton. 31x31 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3158746
10257
478
30000
Gubis Mihály (1948-2006): Átlós kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 100/26. 31x31 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3262489
10258
478
Gross Arnold (1929-2015): Az öröm ünnepe. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 25x27,5 cm. 3262490
10259
478
Gross Arnold (1929-2015): Cirkuszosok. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 17x31 cm. 3262343
10260
478
14000
Gyémánt László (1935-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. Lapméret: 49x65 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3262345
10261
478
14000
Gyémánt László (1935-): Női ülő akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel. Lapméret: 50x70 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3258242
10262
478
3800
Gácsi Mihály (1926-1987): Zalai táj. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli néhány folttal és apró szakadással, 29,5×40 cm 3258236
10263
478
Gy. Molnár István (1933-2010): Utcarészlet (Szentendre?). Rézkarc, papír, jelzett. Apró elszíneződéssel. Kartonra kasírozva, körbevágva. 20,5x28,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3258253
10264
478
Görög Rezső (1930-): Dunadelta. Színes rézkarc, papír, jelzett. 25x34 cm 3258411
10265
478
Gara Arnold (1882-1929): A múlt. Rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, 312×24,5 cm 3258203
10266
478
15000
Gross Arnold (1929-2015): Kék álmok városa. Ofszet nyomat, papír, jelzett. Törésnyomokkal. 30x48 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események