Festmények és grafikák

Tételek száma: 792

Kunwald Cézár (1870-1947): Hubay Jenő arcképe, 1929. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 39. (200 példányból). A zene nyolc magyar mestere mappából. Bp., 1929, a művész kiadása. Lap jobb alsó sarkában apró sérüléssel. Eredeti kiadói, kissé sérült és részben javított karton mappában. 50x37 cm.
10400.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
Eladási ár:
6 000 Ft

Károlyi Ernő (1923-2016): Csendélet. Linómetszet, papír, jelzett. 24,5×34,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10401.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

  Kosárba
  Eltávolítás
Konecsni Zsizsi (1911-2000): Ölelkező formák (cím nélkül). Linómetszet, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 25x33 cm
10402.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29
Eladási ár:
4 400 Ft

Kaveczky Zoltán (1897-1965): Vadrózsák. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lap szélén apró foltokkal. Kartonra kasírozva, 38,5×29 cm
10403.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Eladási ár:
3 000 Ft

Keszy-Harmath András (1924-1996), tordai (erdélyi) születésű festő: Glattbrugg (Opfikon, Svájc). Olaj, farost, jelzett, hátoldalán kiállítási raglappal, 30×50 cm
10404.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Eladási ár:
7 000 Ft

Koltai Gábor (1964-) Látkép (Váci részlet), 1992. Ofszet litográfia, papír, jelzett, számozott (40/200), 42x28 cm. Vác, kortárs grafikák c. mappából (Váci Grafikai Műhely.
10405.

Megvehető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

  Kosárba
  Eltávolítás
Katona Imre (1930-1997): 4 db vázlatfüzet több mint 40 db rajzzal (női aktok, lovak, katonák, Tokaji művésztelep stb.). Klf. technikák, papír, néhány kevés lap jelzett, klf. méretekben + 10 db jelzés nélküli fotó, közte 3 db portré a festőről, 14x9 cm
10406.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57
Eladási ár:
11 000 Ft

Katona Imre (1930-1997). Kikötő. Olaj, vászon, faroston, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 32×38,5 cm
10407.

Megvehető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

  Kosárba
  Eltávolítás
Kardos János (1946-2018): Kompozíció, 1986. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 48x67 cm
10408.

Megvehető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

  Kosárba
  Eltávolítás
Kótai Tamás (1959-): Váci diadalív, 1992. Ofszet litográfia, papír, jelzett, számozott (40/200), 41,5x27,5 cm. Vác, kortárs grafikák c. mappából (Váci Grafikai Műhely) .
10409.

Kótai Tamás (1959-): Váci diadalív, 1992. Ofszet litográfia, papír, jelzett, számozott (40/200), 41,5x27,5 cm. Vác, kortárs grafikák c. mappából (Váci Grafikai Műhely)
.

Megvehető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

  Kosárba
  Eltávolítás
Kovács Tamás (1942-1999): Portré II. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 29x39 cm
10410.

Megvehető
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
36,27
40,00

  Kosárba
  Eltávolítás
Kőszeghy Csilla (1977-): Nyári kép, 2004. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 20/22 számozással. 27,5x35 cm
10411.

Megvehető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

  Kosárba
  Eltávolítás

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

478. aukció:

Megtekintés: november 18 - november 21. között;

Tételek átvétele: november 25-én 12 órától;

Fizetési határidő: december 6.

Elszámolás: december 11-től

  Események