Festmények és grafikák Tételek száma: 792
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3261858
10400
478
Kunwald Cézár (1870-1947): Hubay Jenő arcképe, 1929. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 39. (200 példányból). A zene nyolc magyar mestere mappából. Bp., 1929, a művész kiadása. Lap jobb alsó sarkában apró sérüléssel. Eredeti kiadói, kissé sérült és részben javított karton mappában. 50x37 cm. 3257577
10401
478
Károlyi Ernő (1923-2016): Csendélet. Linómetszet, papír, jelzett. 24,5×34,5 cm. Üvegezett fakeretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3257586
10402
478
Konecsni Zsizsi (1911-2000): Ölelkező formák (cím nélkül). Linómetszet, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 25x33 cm 3258230
10403
478
Kaveczky Zoltán (1897-1965): Vadrózsák. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lap szélén apró foltokkal. Kartonra kasírozva, 38,5×29 cm 3258483
10404
478
Keszy-Harmath András (1924-1996), tordai (erdélyi) születésű festő: Glattbrugg (Opfikon, Svájc). Olaj, farost, jelzett, hátoldalán kiállítási raglappal, 30×50 cm 3261116
10405
478
Koltai Gábor (1964-) Látkép (Váci részlet), 1992. Ofszet litográfia, papír, jelzett, számozott (40/200), 42x28 cm. Vác, kortárs grafikák c. mappából (Váci Grafikai Műhely. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3261046
10406
478
Katona Imre (1930-1997): 4 db vázlatfüzet több mint 40 db rajzzal (női aktok, lovak, katonák, Tokaji művésztelep stb.). Klf. technikák, papír, néhány kevés lap jelzett, klf. méretekben + 10 db jelzés nélküli fotó, közte 3 db portré a festőről, 14x9 cm 3261018
10407
478
Katona Imre (1930-1997). Kikötő. Olaj, vászon, faroston, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 32×38,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3261145
10408
478
Kardos János (1946-2018): Kompozíció, 1986. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 48x67 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3261166
10409
478
Kótai Tamás (1959-): Váci diadalív, 1992. Ofszet litográfia, papír, jelzett, számozott (40/200), 41,5x27,5 cm. Vác, kortárs grafikák c. mappából (Váci Grafikai Műhely) . még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3256822
10410
478
14000
Kovács Tamás (1942-1999): Portré II. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 29x39 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3134822
10411
478
Kőszeghy Csilla (1977-): Nyári kép, 2004. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 20/22 számozással. 27,5x35 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események