Festmények és grafikák

Tételek száma: 792

10036.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
48 000 Ft
124,35
137,14

  Kosárba
  Eltávolítás
10037.

Megvehető
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
310,88
342,86

  Kosárba
  Eltávolítás
Kristófi János (1925-2014): Festő és modell. Olaj, farost, jjl.: Kristófi. 28x20 cm. Üvegezett fakeretben
10038.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
98,45
108,57
10
Eladási ár:
85 000 Ft

Kristófi János (1925-2014): Tere-fere. Olaj, farost, jjl.: Kristófi. 28x20 cm. Fakeretben
10039.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
67,36
74,29
9
Eladási ár:
110 000 Ft

10040.

Megvehető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43

  Kosárba
  Eltávolítás
Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra középen. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben, 60×80 cm
10041.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
310,88
342,86
Eladási ár:
120 000 Ft

10042.

Megvehető
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
569,95
628,57

  Kosárba
  Eltávolítás
Perneczky Géza (1936-), Ruggero Maggi (1950-), Vittore Baroni (1956-), Clemente Padin (1939-): Mail art művek, össz. 7 db. Klf. sokszorosított technikák, papír, részben jelzett (mindkét Perneczky Géza mű jelzett), egy kartonlapra kasírozva, klf. méretekben (Perneczky Géza művek: 21x15 és 21x29,5 cm).
10043.

Megvehető
Kikiáltási ár:
19 000 Ft
49,22
54,29

  Kosárba
  Eltávolítás
10044.

Megvehető
Kikiáltási ár:
170 000 Ft
440,41
485,71

  Kosárba
  Eltávolítás
Domanovszky Endre (1907- 1974): Domanovszky Sándorné, Domanovszky Endre édesanyjának portréja, 1923. Szén, papír, jjl.: Domanovszky E. 1923. 36x30 cm, üvegezett fakeretben.
10045.

Megvehető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
114,29

  Kosárba
  Eltávolítás
10046.

Molnár József (1821-1899): Párbaj (csatajelenet). Olaj, vászon, jelezve balra lent. Restaurált. Proveniencia: BÁV, 74. művészeti aukció, 1987, 176. tétel. Reprodukálva: BÁV, 74. művészeti aukció, 1987, katalógus (oldalszám nélkül). Hátoldalán BÁV 74. aukció címkéjével valamint Magyar Nemzeti Galéria 1663/980 és 5252 bírálati címkéivel. 57x73,5 cm / oil on canvas, signed lower left, restored. Aucti...

Megvehető
Kikiáltási ár:
420 000 Ft
1 088,08
1 200,00

  Kosárba
  Eltávolítás
10047.

Megvehető
Kikiáltási ár:
75 000 Ft
194,30
214,29

  Kosárba
  Eltávolítás

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

478. aukció:

Megtekintés: november 18 - november 21. között;

Tételek átvétele: november 25-én 12 órától;

Fizetési határidő: december 6.

Elszámolás: december 11-től

  Események