Festmények és grafikák Tételek száma: 792
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3208065
10532
478
Olajos György (1953-): Asphodelus liliaceus luteus, 1982. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 13×7 cm. A tételhez tartozik külön lapon Olajos György autográf születésnapi sorai, lapon további fametszettel, jelzés nélkül, 5x1,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3208078
10533
478
Olajos György (1953-): Archeopteryx, 1980-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 14,5×7,5 cm. 3175410
10534
478
Olajos György (1953-): Asphodelus albus ( Fehér aszfodélosz), Fametszet, papír, jelzett, a nyomaton 21x12 cm Üvegezett keretben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3208026
10535
478
Olajos György (1953-): Úszótanfolyam csaliknak, 1979. Színes rézkarc, papír, jelzett, 2/35 számozással. 19,5×26 cm. Paszpartuban. 3049312
10536
478
Pekáry István (1905-1981): Aratásra induló lányok és fiúk. Rézkarc, papír, jelzett, 12,5x9,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3241090
10537
478
Prihoda István (1891-1965): Lokálban. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 17,5×13,5 cm 3162924
10538
478
44000
Pethő Attila (-): Melankólia. Olaj, applikáció, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 52×22 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
2867474
10539
478
150000
Paizs László (1935-2009): Gesztusok (cím nélkül). Vegyes technika, farost, jelezve jobbra lent. Sérült. 38x70 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
3142475
10540
478
80000
Poll Hugó (1867-1931): Napfényes táj. Pasztell, papír, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült, javított fakeretben. 31,5x45,5 cm. / pastell on paper, signed, framed még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3123323
10541
478
42000
Pócsai András (1934-2021): Napraforgók, 2004. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. 61,5x47,5 cm. Dekoratív fakeretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3215273
10542
478
6500
Péter Mária (1904-1990): Vízparti sétány. Akvarellel színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25×38 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3214720
10543
478
50000
Póka Zsombori Erzsébet (1913-1997): Vízparti erdélyi táj. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán román kiviteli bélyegzővel. Üvegezett fakeretben. 60x47 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események