Rauscher Lajos (1845-1914), 2 db rajz: Fej tanumányok. Ceruza, papír. Egyik jelzett és datált (Rauscher 1862). Jelzés nélküli rajz lapszéli apró sérülésekkel. 22,5x29 és 47x37,5 cm
Rácmolnár Sándor (1960-): Szent Sebestyén és Rókus szobor (Vác), 1992. Ofszet litográfia, papír, jelzett, számozott (40/200), 41x28 cm. Vác, kortárs grafikák c. mappából (Váci Grafikai Műhely) .
Rau Tibor (1934-2009), 2 db karikatúra: "Privatizáció" és "10000 Ft levesjegy". Tus, papír, mindkettő jelzett. Hátoldalán "Ludas Rejtvénymagazin" és "Ludas Matyi (...)" felirattal. 21x29,5 cm
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Emlék, 2004. Vegyes technika, nyomat, karton, jelzett, hátoldalán Rubint Ávrahám Péter autográf feliratával, 117,5×85 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Rauscher Mariska (1872-1936), 3 db mű: Szecessziós rajzok (táj és ornamentikák). Akvarell, papír, mindegyik jelzett, részben sérült. 44x33, 19×23 és 23x30 cm.