Festmények és grafikák

Tételek száma: 792

Rozanits Tibor (1931-): Münnich Ferenc. Rézkarc, papír. Jelzett, 29x20 cm
10604.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

  Kosárba
  Eltávolítás
Rauscher Lajos (1845-1914), 2 db rajz: Fej tanumányok. Ceruza, papír. Egyik jelzett és datált (Rauscher 1862). Jelzés nélküli rajz lapszéli apró sérülésekkel. 22,5x29 és 47x37,5 cm
10605.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Eladási ár:
5 000 Ft

Remsey Jenő (1885-1980): Csónakázó. Színezett rézkarc, papír, jelzett a karcon, kissé foltos, 31x32 cm
10606.

Megvehető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

  Kosárba
  Eltávolítás
Rácmolnár Sándor (1960-): Szent Sebestyén és Rókus szobor (Vác), 1992. Ofszet litográfia, papír, jelzett, számozott (40/200), 41x28 cm. Vác, kortárs grafikák c. mappából (Váci Grafikai Műhely) .
10607.

Rácmolnár Sándor (1960-): Szent Sebestyén és Rókus szobor (Vác), 1992. Ofszet litográfia, papír, jelzett, számozott (40/200), 41x28 cm. Vác, kortárs grafikák c. mappából (Váci Grafikai Műhely)
.

Megvehető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

  Kosárba
  Eltávolítás
Reinhardt István (1936-): Szolnoki határban. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 27,5x42,5 cm
10608.

Megvehető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

  Kosárba
  Eltávolítás
Rau Tibor (1934-2009), 2 db karikatúra: "Privatizáció" és "10000 Ft levesjegy". Tus, papír, mindkettő jelzett. Hátoldalán "Ludas Rejtvénymagazin" és "Ludas Matyi (...)" felirattal. 21x29,5 cm
10609.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71
Eladási ár:
11 000 Ft

10610.

Megvehető
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
72,54
80,00

  Kosárba
  Eltávolítás
Rauscher Lajos (1845-1914): Utcarészlet, 1902. Rézkarc, papír. Jelzett. Lap széle sérült és kissé foltos. 24,5x32 cm
10611.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29
Eladási ár:
3 800 Ft

Rauscher Lajos (1845-1914): Santa Maria in Organo (Veronai utcarészlet). Rézkarc, papír. Jelzett. 32x22 cm Üvegezett, dekoratív fakeretben, 32×22 cm
10612.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Eladási ár:
5 000 Ft

Rauscher Juliska (1888-1947): Lány népviseletben (Buják?), 1940. Akvarell, papír, jelzett, sérült. Paszpartuban, 52,5×40 cm.
10613.

Megvehető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

  Kosárba
  Eltávolítás
Rauscher Juliska (1888-1947): Lányka. Akvarell, papír, jelzett, 35,5×25 cm.
10614.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71
Eladási ár:
9 000 Ft

Rauscher Mariska (1872-1936), 3 db mű: Szecessziós rajzok (táj és ornamentikák). Akvarell, papír, mindegyik jelzett, részben sérült. 44x33, 19×23 és 23x30 cm.
10615.

Megvehető
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
24,61
27,14

  Kosárba
  Eltávolítás

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

478. aukció:

Megtekintés: november 18 - november 21. között;

Tételek átvétele: november 25-én 12 órától;

Fizetési határidő: december 6.

Elszámolás: december 11-től

  Események