Metszetek

Tételek száma: 58

Hartmann Schedel: Buda látképe, 1493. (Buda első ábrázolása) Hartmann Schedel (1440-1510) fametszetű látkép. Sérült, hiányos, körbevágott, kartonra ragasztva, paszpartuban 52x24 cm
11114.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
72,54
80,00
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
Meisner, Daniel (Meissner): Vicegrád in Ungarn. (Visegrád). Nürnberg. 1678. Rézmetszet, üvegezett keretben 14x10 cm
11115.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
46,63
51,43
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
cca 1860 Erdély A fonászai vagy Busuluj barlang fametszet, paszpartuban 9x12 cm
11116.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
11117.

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
cca 1700 Execution des Grafen Thomae von Stafford Statthalter in Irland auf de Tawersplatz in London, 12 Mai 1641. Rézmetszet, papír, jelzés nélkül. Apró foltokkal. Paszpartuban. 19x26 cm
11118.

Licitálható
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
36,27
40,00
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
Hajómalom terve, ca 1750 Martin Engelbrecht. Rézmetszet. / Plan of a ship-mill. Engraving 28x17 cm
11119.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
38,86
42,86
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Jakob Alt (1789-1872) után, Adolph Friedrich Kunike (1777-1838): Kloster Klein=Mariazell bei Ofen (Óbuda-Kiscell). Színezett litográfia, papír, jelzett a litográfián. Adolph Kunike: Zwey hundert vier und sechszig Donau-Ansichten c. kiadványból. Foltos, körbevágva. Fakeretben, 25,5×35,5 cm /
11120.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
11121.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,02
24,29
Minimális ajánlat:
8 500 Ft
8 500 10 000 11 000
11122.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
11123.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
11124.

Licitálható
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
28,50
31,43
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
11125.

Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

478. aukció:

Megtekintés: november 18 - november 21. között;

Tételek átvétele: november 25-én 12 órától;

Fizetési határidő: december 6.

Elszámolás: december 11-től

  Események