cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883), J. M. Kolb: Nagyvárad püspöki palota (Oradea). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fakeretben. / steel engraving on paper, signed on the plate. 16x26 cm
Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. Riegel: Beczkó a keleti oldalról, acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fakeretben, 11,5x16,5 cm/ Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. Riegel: Ruines of Beckov (Beckó/Beckow, Slovakia), steel engraving on paper, signed in the plate, framed, 11,5x16,5 cm
Vegyes németországi helységeket ábrázoló metszet tétel, 7 db: Breslau (Wroclaw),Drachenfels, Dresden, Lübeck, Schloss Nymphenburg (München), Erlangen, Eger (Cheb). 22x14 cm és 25x18 cm közötti méretben
cca 1900 15 db csillagászattal, bolygókkal, meteorológiával kapcsolatos melléklet + A Duna térképe a vízgyűjtő területekkel mellékleten a Pallas Nagy Lexikonából. Köztük színes litográfiák is. 24x30 cm és 15x24 cm