https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Fotó

Tételek száma: 519

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Rodolf Hervé (1957-2000): Victor Vasarely (1906-1997) festőművész párizsi műtermében, hátoldalán pecséttel jelzett fotó, 24x16 cm
1
16123.

Rodolf Hervé (1957-2000): Victor Vasarely (1906-1997) festőművész párizsi műtermében, hátoldalán pecséttel jelzett fotó, 24x16 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
36,27
EUR
,
40,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
Rodolf Hervé (1957-2000): Victor Vasarely (1906-1997) festőművész párizsi műtermében, hátoldalán pecséttel jelzett fotó, 23,5x16 cm
1
16124.

Rodolf Hervé (1957-2000): Victor Vasarely (1906-1997) festőművész párizsi műtermében, hátoldalán pecséttel jelzett fotó, 23,5x16 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
36,27
EUR
,
40,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
cca 1920 Vargha Gyula (1853-1929) képviselő, költő, Erdélyi Mór (1866-1934) szignált fotója, sérülésekkel, fénynyomat, 22×16 cm
1
16125.

cca 1920 Vargha Gyula (1853-1929) képviselő, költő, Erdélyi Mór (1866-1934) szignált fotója, sérülésekkel, fénynyomat, 22×16 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1870/cca 1925 Petőfi Zoltán a ravatalon, Vasberényi Géza fényképmásolata, kartonra kasírozott fotó, 13×23 cm
1
16126.

1870/cca 1925 Petőfi Zoltán a ravatalon, Vasberényi Géza fényképmásolata, kartonra kasírozott fotó, 13×23 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Ecker Lili (1905-1961)&nbsp; Sárdy János (1902-1959) színművész első feleségéről készült két fotó
1
16127.

Ecker Lili (1905-1961)  Sárdy János (1902-1959) színművész első feleségéről készült két fotó

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Féner Tamás (1938-): Portrék (Scheiber Sándor, Karafiáth Orsolya, Vásári Tamás, Baranyi András, stb...), 8 db fotó karton ragasztva, jelzett, 15×10 cm
1
16128.

Féner Tamás (1938-): Portrék (Scheiber Sándor, Karafiáth Orsolya, Vásári Tamás, Baranyi András, stb...), 8 db fotó karton ragasztva, jelzett, 15×10 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
EUR
,
34,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Richard Avedon: Ezra Pound költő, Rutherford, New Jersey, June 30, 1958. Reprodukció. Üvegezett keretben Külső méret 26x26 cm
1
16129.

Richard Avedon: Ezra Pound költő, Rutherford, New Jersey, June 30, 1958. Reprodukció. Üvegezett keretben Külső méret 26x26 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
EUR
,
9,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Híres magyar orvosok fényképalbuma. 23 db fénykép: Ángyán János, Teschler László, Nyitrai Béla, Blaskü Róbert, Bokrétás András, Jakab Mihály, Kerekes Kálmán, Donhoffer Szilárd, Malasits Gyula, Varga László, Weisz Miksa, Schwartz Sándor, Bartos Gábor, Hunyor Ferenc, Nagy Hilda, Czike Antal, Mittag Margit, Szilárd Zoltán, Szikszóy Kálmán, Fónay István, Petrás Pál, Kellermann Emil, Kovács Medárd, Fáy Kálmán.
1
16130.

Híres magyar orvosok fényképalbuma. 23 db fénykép: Ángyán János, Teschler László, Nyitrai Béla, Blaskü Róbert, Bokrétás András, Jakab Mihály, Kerekes Kálmán, Donhoffer Szilárd, Malasits Gyula, Varga László, Weisz Miksa, Schwartz Sándor, Bartos Gábor, Hunyor Ferenc, Nagy Hilda, Czike Antal, Mittag Margit, Szilárd Zoltán, Szikszóy Kálmán, Fónay István, Petrás Pál, Kellermann Emil, Kovács Medárd, Fáy...

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
EUR
,
114,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
cca 1960-1970 Budapesti villamosok, 4 db fotó, még nem publikált utólagos nagyítás, 10×15 cm
1
16131.

cca 1960-1970 Budapesti villamosok, 4 db fotó, még nem publikált utólagos nagyítás, 10×15 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
EUR
,
11,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
cca 1910 Budapest, Hungária körút 99. sz. Magyar Imre fényképészete, a kocsiban feltehetően az idős Jókai Mór és felesége Nagy Bella, futott fotólap, 9×13 cm
1
16132.

cca 1910 Budapest, Hungária körút 99. sz. Magyar Imre fényképészete, a kocsiban feltehetően az idős Jókai Mór és felesége Nagy Bella, futott fotólap, 9×13 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
EUR
,
45,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Minimális ajánlat:
17 000 Ft
17 000 20 000 22 000
cca 1920 A halzsákmány kihozása a halászhajóból Budapesten, a Gellért-heggyel szemben, fotó, 5,5×8 cm
1
16133.

cca 1920 A halzsákmány kihozása a halászhajóból Budapesten, a Gellért-heggyel szemben, fotó, 5,5×8 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
cca 1875 Budapest, Lánchíd, keményhátú fotó Gévay műterméből, 6,5×10,5 cm
1
16134.

cca 1875 Budapest, Lánchíd, keményhátú fotó Gévay műterméből, 6,5×10,5 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
EUR
,
34,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

478. aukció:


Megtekintés: november 18 - november 21. között;


Tételek átvétele: november 25-én 12 órától;


Fizetési határidő: december 6.


Elszámolás: december 11-től

  Események

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz