Művészlapok Tételek száma: 62
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3257657
43016
478
Art postcards
KĂŠpeslapok
T2
még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3256523
43017
478
Art postcards
KĂŠpeslapok
T2/3
1917 En Pyjama / Divatos hölgy cigarettázik / Fashion lady smoking a cigarette. Fantasies Parisiennes Aquarellées A. Noyer Serie No. 14. s: Xavier Sager 3256527
43018
478
Art postcards
KĂŠpeslapok
T3
Sommerblüten. Wenau-Bütten-Brabant No. 1512. s: Mela Koehler (fa) még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3256529
43019
478
Art postcards
KĂŠpeslapok
T2/3
1900 Coeur Dame / Art Nouveau lady with hearts. E.S.D.B. litho s: Carl Józsa (fl) még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3256512
43020
478
Art postcards
KĂŠpeslapok
T3/4
1901 Száz legény (pardon) csacsi egy sorba.. / gentleman humour, litho s: Hegedűs-Geiger (EB) + "VÉSZTŐ-HOLLÓD 292. SZ." vasúti mozgóposta 3254930
43021
478
Art postcards
KĂŠpeslapok
T2
Mode. B.K.W.I. 384-6. s: Mela Koehler 3254929
43022
478
Art postcards
KĂŠpeslapok
T2/3
Mode. B.K.W.I. 384-1. s: Mela Koehler (EK) 3254927
43023
478
Art postcards
KĂŠpeslapok
T2/3
Mode. B.K.W.I. 384-2. s: Mela Koehler (fa) 3256509
43024
478
Art postcards
KĂŠpeslapok
T2/3
1901 Száz anyós egy sorba... / mother in law humour, litho s: Hegedűs-Geiger (EK) még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3256175
43025
478
Art postcards
KĂŠpeslapok
T3
1901 Prosit Neujahr / Újévi szecessziós művészlap, cigarettázó hölgy / New Year Art Nouveau, lady smoking a cigarette s: Carl Józsa (EB) még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3255902
43026
478
Art postcards
KĂŠpeslapok
T2/3
1900 Alt-Wien. Art Nouveau litho, unsigned Raphael Kirchner (EK) még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3256536
43027
478
Art postcards
KĂŠpeslapok
T2
1899 (Vorläufer) Szecessziós hölgy / Art Nouveau lady. Serie 306. litho még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események