A tudományok története a Szovjetunióban. Bp., 1950., Akadémiai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, 1952-es ajándékozási sorokkal (Rácz Béla Műszaki Tanárképző Főiskolás tancsoportvezetőnek.)