Megvehető
Kosárba Eltávolítás
20609.
478. Gyorsárverés maradékeladás
Könyvek: Egyéb ritkaságok
7 000 Ft
18,13 EUR, 20,00 USD
Boccaccio, Giovanni: Dekameron I-III. köt. Ford.: R. Vay József. (A verseket Radó Antal fordította.) Bp. [1931], Könyvkedvelők, (Franklin-ny.), 333 p.+18 t.; 309 p.+24 t.; 294 p.+18 t. E mű illusztrációi a Boucher, Eisen, Gravelot rézmetszeteivel és könyvdíszeivel 1757-ben megjelent londoni Boccaccio-kiadás után készültek. Kiadói, aranyozott, lila színű egészvászon-kötésben, kissé kopott borítókkal, a gerincek és a borítók részben megfakultak, a 3. kötet gerincén kis sérüléssel, de belül jó állapotban.