20850.
478. Gyorsárverés maradékeladás
Könyvek: Egyéb ritkaságok
1 600 Ft
"Magyar Könyvtár 241-250", kolligátum a Magyar Könyvtár 6 kötetéből: Mikszáth Kálmán: Szent Péter esernyője.; Bródy Sándor: Hófehérke.; Amerikai elbeszélők: Bret Harte, Mark Twain, Stockton. Ford.: Szappanyos Aladár.; Heltai Jenő: Gertie és egyéb történetek.; Faludi Ferencz versei. Bev. s jegyzetekkel ellátta: Ferenczi Zoltán.; Petőfi Sándor költeményei. Barátság és szerelem. I. rész. Bev. és jegyzetekkel ellátta: Ferenczi Zoltán. Tull Ödön képeivel. Bp.,én-1900-1901,Légrády. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.