Mikszáth Kálmán: A fekete város I-III. köt. Posztumusz első kiadás!] Bp., 1911., Franklin, 205+3 p.; 182+1 p.;306+1 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, a III. kötet gerincen sérüléssel.