Licitálható
6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
6 000 Ft
Sánta Ferenc: Az áruló. [Regény.] (Dedikált.) Budapest, 1966. Magvető Könyvkiadó (Zrínyi Nyomda). 163 + [5] p. Első kiadás. Dedikált: ,,R. Ritának [?] barátsággal: Sánta Ferenc". Sánta Ferenc dialógusregénye morális problémákat feszeget. Közvetlenül az író két fontos kulcsregénye, ,,Az ötödik pecsét" és a ,,Húsz óra" című művek után jelent meg. Tezla 4495. Feliratozott kiadói egészvászon kötésben, enyhén kopott kiadói védőborítóban. Jó példány.
1.000 Ft-ig | 100 Ft |
5.000 Ft-ig | 200 Ft |
10.000 Ft-ig | 500 Ft |
20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
1.000.000 Ft felett | 100.000 Ft |