Megvehető
Kosárba Eltávolítás
20928.
478. Gyorsárverés maradékeladás
Könyvek: Egyéb ritkaságok
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Vezércsillagok. Velős mondatok és költői gondolatok hazai és külföldi remekírók műveiből. Bp., 1901, Franklin-Társulat, 532 p. Negyedik, javított és bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, néhány kissé sérült, foltos lappal, kissé foltos lapélekkel.