Z. Molnár László - Molnár Jenő: Tűz a kaszinóban. A szerelem és szerencse játéka 3 felvonásban. 1943, a szerzők kiadása, kopott papírkötés, felvágatlan lapokkal, foltos borító.
Náday Nagy Ferenc: Örök tűzben. Vers és próza. (DEDIKÁLT). Hárfa Könyvek. Bp., 1944, Gonda Könyvkiadó (Urbányi István-ny.), 47+(1) p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, a gerincen kis sérüléssel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Karácsony Sándor önállóan megjelent műveinek bibliográfiája. Összeáll.: Karacs Zsigmond. Debrecen, 1986, (Megyei Könyvtár sokszorosító műhelye-ny.), 38+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, a borítón kis folttal. Megjelent 500 példányban.
George du Maurier: Trilby. Bp., 1897, Pallas. 3. olcsó kiadás. 401 p. Későbbi aranyozott gerincű félvászon-kötésben, az eredeti kissé foltos papírborító bekötve, sérült gerinccel, kopott borítóval, márványozott lapélekkel.
Szentiványi Jenő: Lengyel sasfiókok. Petry Béla rajzaival. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. 242p. Kiadói, színes, illusztrált félvászon kötésben, kopott gerinccel, kopott és foltos borítóval, laza kötéssel, előzéklapon korabeli ajándékozási sorokkal.
Harsányi Lajos: A szent asszony. Magyarországi Szent Erzsébet életregénye. Bp., 2006, Szent István Társulat, kartonált papírkötés. Benne Kuklay Antal Pilinszky-szakértő ajándékozási soraival.