"Magyar Könyvtár 241-250", kolligátum a Magyar Könyvtár 6 kötetéből: Mikszáth Kálmán: Szent Péter esernyője.; Bródy Sándor: Hófehérke.; Amerikai elbeszélők: Bret Harte, Mark Twain, Stockton. Ford.: Szappanyos Aladár.; Heltai Jenő: Gertie és egyéb történetek.; Faludi Ferencz versei. Bev. s jegyzetekkel ellátta: Ferenczi Zoltán.; Petőfi Sándor költeményei. Barátság és szerelem. I. rész. Bev. é...
Playboy nagyinterjúk. A magyar Playboy 30 legizgalmasabb nagyinterjúja. Szerk.: Radnai Péter, Bus István. Bp., 2006, MAP Magazine. Kiadói papírkötés, a borítón némi kopással.
Vörösmarty [Mihály] minden munkái I-II. köt. Rendezte és a jegyzeteket kísérte: Gyulai Pál. Pest,1964, Ráth Mór, (Bécs, Jacob és Holzhausen-ny.), 1 (Vörösmarty Mihály portréja, Barabás Miklós(1810-1898) rajza alapján metszette Axmann, acélmetszet) t. + 8+252+8+318 p. Korabeli átkötött félbőr-kötésben, kopott borítóval, foltos címképpel, régi intézményi bélyegzésekkel.