https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 381

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Paál Jób: Riportok. DEDIKÁLT! [Bp.], 1943, Szerzői, (Nagyvárad, Grafika-ny.) 3. kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, hiányzó borítékkal, foltos.
1
20862.

Paál Jób: Riportok. DEDIKÁLT! [Bp.], 1943, Szerzői, (Nagyvárad, Grafika-ny.) 3. kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, hiányzó borítékkal, foltos.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
EUR
,
8,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
  Kosárba
  Eltávolítás
Garai Gábor:  Emberi szertartás. [Versek és műfordítások.] (Dedikált.) Budapest, 1960. Magvető Könyvkiadó (Szabadság Lapnyomda, Debrecen). 178 + [2] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Fischer Mártának szeretettel: Garai Gábor. Bp. 1961. jan. 13". Garai Gábor költő, szerkesztő, műfordító harmadik verseskötete. Tezla 4374. Illusztrált kiadói félvászon kötésben, színes, illusztrált, enyhén sérült kiadói védőborítóban. Jó példány.
1
20863.

Garai Gábor: Emberi szertartás. [Versek és műfordítások.] (Dedikált.) Budapest, 1960. Magvető Könyvkiadó (Szabadság Lapnyomda, Debrecen). 178 + [2] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Fischer Mártának szeretettel: Garai Gábor. Bp. 1961. jan. 13". Garai Gábor költő, szerkesztő, műfordító harmadik verseskötete. Tezla 4374. Illusztrált kiadói félvászon kötésben, színes, illusztrált, enyhén sérült kiadói...

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
2
Eladási ár:
1 000 Ft
 
Május Elseje Társaság. Társaságunk a korabeli sajtó tükrében. Összeáll.: Aggod József, Tóth Miklós. Bp.,én., Május Elseje Társaság. Kiadói papírkötés
1
20864.

Május Elseje Társaság. Társaságunk a korabeli sajtó tükrében. Összeáll.: Aggod József, Tóth Miklós. Bp.,én., Május Elseje Társaság. Kiadói papírkötés

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,26
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
  Kosárba
  Eltávolítás
Vásárhelyi Vera: Skorpió hava. A szerző, Vásárhelyi Vera (Kállay Kristófné, 1920-2000) író, újságíró által DEDIKÁLT! Róma, 1988, K.n. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
1
20865.

Vásárhelyi Vera: Skorpió hava. A szerző, Vásárhelyi Vera (Kállay Kristófné, 1920-2000) író, újságíró által DEDIKÁLT! Róma, 1988, K.n. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
  Kosárba
  Eltávolítás
Fazekas Mihály: Élni akarok. Irodalmi és Művészeti Társaság. I. Kiadványa Pápa. Pápa, 1937., Irodalmi és Művészeti Társaság, (Pápai Főiskolai Könyvnyomda), 42+6 p. (Istenes-)Iscserekov András (1915-1947) fametszeteivel és rajzos címlapjával. Kiadói papírkötés.
1
20866.

Fazekas Mihály: Élni akarok. Irodalmi és Művészeti Társaság. I. Kiadványa Pápa. Pápa, 1937., Irodalmi és Művészeti Társaság, (Pápai Főiskolai Könyvnyomda), 42+6 p. (Istenes-)Iscserekov András (1915-1947) fametszeteivel és rajzos címlapjával. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
EUR
,
22,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 
  Kosárba
  Eltávolítás
Ehrenstein, Albert:  Lukian. [Lukiánosz-fordítások.] (Dedikált.) (Die wahre Geschichte - Der magische Esel - Hetärengespräche). Berlin, [1925]. Ernst Rowohlt Verlag (Gedruckt bei Poeschel & Trepte in Leipzig). 268 + [4] p. Egyetlen kiadás. Albert Ehrenstein (1886-1950) bécsi születésű német expresszionista költő dedikált fordításkötete, amelyben Lukiánosz ókori szatíraíró néhány művét adja közre német fordításban. Korábbi, 1911-es verseskötetét Oskar Kokoschka illusztrálta, az első világháború idején hadi szolgálatra alkalmatlannak nyilvánítását követően aktivista körökben mozgott, és részese volt a bécsi dadaista közösségnek is. A magyar felmenőkkel bíró Albert Ehrenstein magyar nyelvű dedikációja: ,,Thaiszné [?] Grünwald Vilmának. 1929. V. 17. Albert". Raabe 62, 37. Rowohlt I, 621. Wilpert-G. 30. Lexikon deutsch-jüdischer Autoren VI, 121.9. Feliratozott kiadói félvászon kötésben, az első kötéstáblán apró kopásokkal. Jó példány.
1
20867.

Ehrenstein, Albert: Lukian. [Lukiánosz-fordítások.] (Dedikált.) (Die wahre Geschichte - Der magische Esel - Hetärengespräche). Berlin, [1925]. Ernst Rowohlt Verlag (Gedruckt bei Poeschel & Trepte in Leipzig). 268 + [4] p. Egyetlen kiadás. Albert Ehrenstein (1886-1950) bécsi születésű német expresszionista költő dedikált fordításkötete, amelyben Lukiánosz ókori szatíraíró néhány művét adja közre n...

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
EUR
,
10,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 
  Kosárba
  Eltávolítás
Helling-Homann, E[mma]:  Der Heilmagnetismus und seine Beziehungen zu geistigen Heilungen. Eine Geisteswissenschaftliche Studie. [Lipcse] Leipzig, (1920). Theosophisches Verlagshaus (Druck von W. Hoppe, Borsdorf-Leipzig). 131 + [1] p. Első kiadás. A magnetizmusról (gyógyító delejezésről) írt ezoterikus útmutató első részében a jeles okkult elődök méltatása, utána a szerző saját módszerének bemutatása. Példányunk fűzése a borítóknál kissé laza. Fűzve, enyhén sérült kiadói borítóban.
1
20868.

Helling-Homann, E[mma]: Der Heilmagnetismus und seine Beziehungen zu geistigen Heilungen. Eine Geisteswissenschaftliche Studie. [Lipcse] Leipzig, (1920). Theosophisches Verlagshaus (Druck von W. Hoppe, Borsdorf-Leipzig). 131 + [1] p. Első kiadás. A magnetizmusról (gyógyító delejezésről) írt ezoterikus útmutató első részében a jeles okkult elődök méltatása, utána a szerző saját módszerének bemutat...

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
 
  Kosárba
  Eltávolítás
Adelmann-Húttula, Willy:  Konzentration und Meditation als Mittel zur Entfaltung der hüheren Willens- und Erkenntniskräfte. Pfullingen in Württemberg, (1921). Johannes Baum Verlag (Druck von H. Laupp in Tübingen). 59 + [5] p. Első kiadás. A magasabb tudatállapot elérésére szolgáló koncentrációs és meditációs gyakorlatokról írt rövid ezoterikus útmutató, néhány oldalon aláhúzásokkal és szövegkiemelésekkel. Példányunk néhány oldalának fűzése meglazult. Fűzve, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban.
1
20869.

Adelmann-Húttula, Willy: Konzentration und Meditation als Mittel zur Entfaltung der hüheren Willens- und Erkenntniskräfte. Pfullingen in Württemberg, (1921). Johannes Baum Verlag (Druck von H. Laupp in Tübingen). 59 + [5] p. Első kiadás. A magasabb tudatállapot elérésére szolgáló koncentrációs és meditációs gyakorlatokról írt rövid ezoterikus útmutató, néhány oldalon aláhúzásokkal és szövegkiemel...

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
 
  Kosárba
  Eltávolítás
Spengler, Theo:  Im Rhythmus des Weltgeschehens. Ein Impuls zur Tat! Pfullingen in Württemberg, [1924]. Johannes Baul Verlag (Gedruckt in der Neugeistdruckerei). 32 p. (Bücher der Weissen Fahne, 22.) Theo Spengler értekezése 32 oldalban fejti meg a lét, az emberiség, a vallások, a tudományok, a filozófia, az államformák, a politikai mozgalmak és a kelet-nyugati felosztás problémáit. Oldalszámozáson belül néhány szövegközti okkult ábrával. A fedőborítók verzóján kisebb javítások, valamint a sorozat egyes füzeteinek ismertetése. Fűzve, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban.
1
20870.

Spengler, Theo: Im Rhythmus des Weltgeschehens. Ein Impuls zur Tat! Pfullingen in Württemberg, [1924]. Johannes Baul Verlag (Gedruckt in der Neugeistdruckerei). 32 p. (Bücher der Weissen Fahne, 22.) Theo Spengler értekezése 32 oldalban fejti meg a lét, az emberiség, a vallások, a tudományok, a filozófia, az államformák, a politikai mozgalmak és a kelet-nyugati felosztás problémáit. Oldalszámozáso...

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
  Kosárba
  Eltávolítás
Vargha Kálmán: Gelléri Andor Endre. A szerző által DEDIKÁLT példány. Nagy Magyar Írók. Bp., 1986., Gondolat. Kiadói papírkötés.
1
20871.

Vargha Kálmán: Gelléri Andor Endre. A szerző által DEDIKÁLT példány. Nagy Magyar Írók. Bp., 1986., Gondolat. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
EUR
,
9,14
USD
Ajánlatok száma:
0
 
  Kosárba
  Eltávolítás
Gervai András: "Emigráns vagyok a földön." DEDIKÁLT! Sorsváltozatok 33 beszélgetés. [Bp.], 1998, Argumentum. Kiadói papírkötésben.
1
20872.

Gervai András: "Emigráns vagyok a földön." DEDIKÁLT! Sorsváltozatok 33 beszélgetés. [Bp.], 1998, Argumentum. Kiadói papírkötésben.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
  Kosárba
  Eltávolítás
Romain Rolland: Robespierre. Ford.: Dániel Anna. Szász Endre illusztrációival. Bp., 1966., Magyar Helikon. Kiadói kopott aranyozott egészbőr-kötés, . Számozott (653./900) példány.
1
20873.

Romain Rolland: Robespierre. Ford.: Dániel Anna. Szász Endre illusztrációival. Bp., 1966., Magyar Helikon. Kiadói kopott aranyozott egészbőr-kötés, . Számozott (653./900) példány.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 
  Kosárba
  Eltávolítás

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

478. aukció:


Megtekintés: november 18 - november 21. között;


Tételek átvétele: november 25-én 12 órától;


Fizetési határidő: december 6.


Elszámolás: december 11-től

  Események

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz