1923-1924-1926 Az Est Hármaskönyve. Az 1923-as borítója Falus Elek, az 1924-es Gara Arnold munkája. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, és kiadói papírkötések, az 1923-as kopott borítóval, sérült hátsó borítóval, javított gerinccel, az 1924-es sérült borítóval és gerinccel, az elülső és hátsó borítók leváltak.
Kecskés Pál: A bölcselet története főbb vonásaiban. Bp., 1943, Szent István Társulat, 712 p. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, Tulajdonosi névbejegyzéssel
Vegyes könyv és papírrégiség tétel, 12 db. Nagyrészt könyvek. Bihari Péter: Tiszta gondolkodástan vagy logika, Csiky Lajos: Hit, remény és szeretet könyve, Murai Henrik: Tíz tizedesjegyre számított kamatos-kamat-, betét-, járadék- és törlesztési táblák, Gerő László: Eger, Marshall Tbngy: Így győztünk..., Csernik Alajos: Anyagrendszer erők nélkül, Móra Ferenc: Nádihegedű, ...stb. De közte 2 térkép,...
Bánffy Miklós: Megszámláltattál I-II. köt. + Reggeltől estig. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás XI. Kolozsvár, én., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés, változó állapotban, közte kopott borítóval is.
Révész Béla: Ady trilógiája. A három könyv egy kötetben. Számos illusztrációval, fényképekkel és kézirat facsimilékkel. Bp., 1935, Nova, 1 t. (címkép, Ady portréja, Székely Aladár felvétele) + 365+(3) p.+ 7 (fekete-fehér képek) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, egy tábla hiányzik, néhány lapon bejelöléssel.