Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 381

20620.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

  Kosárba
  Eltávolítás
12 darabos DEDIKÁLT könyv gyűjtemény: Tárkányi Imre, Keszei István, Bakó Mária, Tárkányi Imre, Zenker Katalin, Bay Gyula, Sívó Emil, Borsa Miklós és mások művei
20621.

Megvehető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

  Kosárba
  Eltávolítás
20622.

Megvehető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

  Kosárba
  Eltávolítás
A "Hangya" Termelő-Értékesítő és Fogyasztási Szövetkezet, a Magyar Gazdaszövetség szövetkezeti központja első 25 éve. Bp., 1923, "Hangya", 144+(2)+228 p. + 4 t. (két duplaoldalas) + 1 (kihajtható táblázat) t. Egyetlen kiadás. Gazdag szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
20623.

Megvehető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

  Kosárba
  Eltávolítás
Vegyes régi iskolai tankönyv tétel, 4 db:   Dékány Mihály: Természetrajz. Bp., 1915, Szent-István-Társulat,148 p.+7 t. Szövegközti illusztrációkkal és színes képtáblákkal illusztrált. 4. kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal és bejegyzésekkel.   Természetrajz/Számolás és mérés/Föld- és néprajz az V. osztály számára. Bp., 1947., Vallás és Közoktatásügyi Miniszter. Kiadói papírkötés.
20624.

Vegyes régi iskolai tankönyv tétel, 4 db: Dékány Mihály: Természetrajz. Bp., 1915, Szent-István-Társulat,148 p.+7 t. Szövegközti illusztrációkkal és színes képtáblákkal illusztrált. 4. kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal és bejegyzésekkel. Természetrajz/Számolás és mérés/Föld- és néprajz az V. osztály számára. Bp., 1947., Vallás és Köz...

Megvehető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

  Kosárba
  Eltávolítás
Ezernyolczszáz negyvennyolcz. Az 1848/49-iki magyar szabadságharcz története képekben. Szerk.: Jókai Mór, Bródy Sándor, Rákosi Viktor. Bp., [1998], Kossuth. Az 1898. évi Révai-kiadás reprint kiadása. Kísérőtanulmánnyal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kartontokban, jó állapotban.
20625.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Eladási ár:
5 000 Ft

20626.

Megvehető
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,33
2,57

  Kosárba
  Eltávolítás
20627.

Megvehető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29

  Kosárba
  Eltávolítás
Közhasznú esmeretek tára a Conversations-Lexicon szerént Magyarországra alkalmaztatva. XII. kötet. Pest, 1834, Wigand Ottó. Félbőr kötés, kopottas állapotban.
20628.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Eladási ár:
14 000 Ft

Novitzky N. László: Egyesült erővel. A Magyar Könyvnyomdászok ötvenévi szakszervezeti tevékenységének története. Bp., Világosság. Félvászon kötés, kopottas állapotban, egy kötet.
20629.

Megvehető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

  Kosárba
  Eltávolítás
Pesti János (szerk.): Az ördögszántotta hegy. Baranyai mondák, hiedelmek és történetek. Pécs, 2002, Alexandra. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20630.

Megvehető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,44
13,71

  Kosárba
  Eltávolítás
20631.

Megvehető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

  Kosárba
  Eltávolítás

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

478. aukció:

Megtekintés: november 18 - november 21. között;

Tételek átvétele: november 25-én 12 órától;

Fizetési határidő: december 6.

Elszámolás: december 11-től

  Események