Licitálható
6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
6 000 Ft
1913-1918 Moderne Bauformen. Monatshefte für Architektur und Raumkunst. Hrsg. von C. H. Baer. Kolligátum különféle számokból: 1917. I., 1.; 1918 II., 1.; [1913] XII 2-10, 1914 Ápril 1., 1915 XII 1. Stuttgart, Julius Hoffmann. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
1.000 Ft-ig | 100 Ft |
5.000 Ft-ig | 200 Ft |
10.000 Ft-ig | 500 Ft |
20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
1.000.000 Ft felett | 100.000 Ft |