Kampis, Anton: Mittelalterliche holzbildhauerei in Ungarn. Kampis Antal: Középkori faszobrászat Magyarországon. A Magyarságtudomány Könyvei III. Bp., 1940., Officina, XLII+2+313+3 p. A 155. oldaltól fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel.