Licitálható
19463.
478. Gyorsárverés
Könyvek: ÉpÃtészet, művészet
10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
9
17 000 Ft
Magyar Iparművészet. I. évf. 1897-1898.Szerk.: Fittler Kamill. FÅ‘munkatárs: Györgyi Kálmán. ElsÅ‘, teljes évfolyam. Bp., 1897-1898., Magyar Iparművészet, (Athenaeum-ny.), IV+416 p.+ 11 (egészoldalas képtáblák, ebbÅ‘l 3 szÃnes) t.+ 1 (Tölgyessy Artúr (1853-1920) festménye után, Chabada Béla (1878-?): Kertek alatt. Rézkarc, papÃr, jelzett a karcon, 16,5x22 cm.) Érdekes Ãrásokkal, korabeli hÃrekkel, és reklámanyaggal. RendkÃvül gazdag, részben szecessziós képanyaggal illusztrált. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borÃtóval, de ezeket leszámÃtva jó állapotban. 30,5x24,5x3 cm.
1.000 Ft-ig | 100 Ft |
5.000 Ft-ig | 200 Ft |
10.000 Ft-ig | 500 Ft |
20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
1.000.000 Ft felett | 100.000 Ft |