Megvehető
Kosárba Eltávolítás
19776.
478. Gyorsárverés maradékeladás
Könyvek: Építészet, művészet
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Marie Schuette: Alte Spitzen. (Nadel und Klöppelspitzen). Ein Handbuch für Sammler und Liebhaber von - - . Bibliothek für Kunst- und Antiquitätensammler Band 6. Berlin, 1914, Richard Carl Schmidt & Co., 255+XVII p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült, foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.