Meisterwerke der Holzschneidekunst aus dem Gebiete der Architektur, Skulptur und Malerei. 7. Band. Leipzig, 1885. Weber. Könyv a fametszetekről. Nagyméretű dupla oldalas táblákkal. Gazdagon aranyozott, festett kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott. / With large illustrations and tables. In rich golden and linen binding. 31x42 cm