Megvehető
Kosárba Eltávolítás
19723.
478. Gyorsárverés maradékeladás
Könyvek: Építészet, művészet
800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
Schoen Arnold (szerk.): Pest-budai művészeti almanach az 1919. esztendőre. (Ötven képpel). Bp., [1918], Uránia-ny., 130+(6) p. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött egészvászon-kötésben, néhány kissé sérült lappal, az előzéklapon ceruzás bejegyzéssel (,,szerző ajándéka 1919.VII.8.").