Ékszerismeret. Drágakövek, nemesfémékszerek és dísztárgyak, régi és antik nemesfém tárgyak. Összeállította: Gazdig Tibor. KISOSZ Füzetek '90 hn.,én., Printself Kft,(Szövorg-ny.), 161 p. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrált. Nemesfém és ötvös jelzésekkel. Kiadói papírkötés, gerincen apró sérüléssel, borítón ázásnyommal, számos lapon tollas jelöléssel és jegyzettel
Batári Ferenc: Oszmán-török szőnyegek. Az Iparművészeti Múzeum gyűjteményei I. Bp.-Keszthely, 1994, Iparművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Gerő László, ifj[abb]: A római Santo Stefano Rotondo, a magyarok nemzeti temploma. Budapest, 1944. Magyar Tudományos Akadémia Római Történeti Bizottsága (Királyi Magyar Egyetemi Nyomda). 120 p. + 2 t. (színes). Folio. Egyetlen kiadás. Gerő László (1905-1995) építész, műemlékvédelmi szakember magyar-olasz nyelvű építészettörténeti munkája. A Római Magyar Akadémián továbbképzett építész Róma egyik ...
A mű súlya. Elekes Károly. Összeáll.: Merhán Orsolya. Bp., 2021, Új Művészet. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Koczogh Ákos: Fémművesség. Mai magyar Iparművészet. A szerző, Koczogh Ákos (1915-1986) irodalomtörténész, művészettörténész által DEDIKÁLT! Bp., 1977, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott papír védőborítóval, máskülönben jó állapotban.