John Riordan: Restaurants ny design. New York, 2006, Collins Design. Angol nyelven. Izgalmas, gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Ulmer Museum. Katalog VI. Graphische Sammlung Teil 1. Szerk.: Norbert Nobis. Ulm, 1983, Ulmer Museums. Fekete-fehér és színes képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
Kiállítás Lord Rothermere gyűjteményének válogatott képeiből. / Exhibition of Selected Pictures from Lord Rothermere's Collection. Bp., 1938, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum (Pallas-ny.), 14+(2) p.+ 8 (kétoldalas, fekete-fehér képek) t. Magyar és angol nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes borítóval, belül jó állapotban.
Hidvégi Violetta: Áthallások. Ybl a Palota-negyedben. Sebestyén László és Klösz György fotóival. Resonanzen. Ybl im Palast-viertel. Allusions. Ybl in the Palace Quarter. Bp., 2016, Budapest Főváros Levéltára. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói papírkötés.
Evert van Muyden: Souvenirs de la Campagne Romaine. Orné d'un portrait, de 23 planches hors texte et de nombreuses vignettes d'aprés les dessins et croquis de l'auteur. Introduction de Paul Seippel. Géneve, 1923, Art Boissonnas, 1 t.+XXIV+64+4 p.+XXIII t. Gazdag képanyaggal illusztrált. Francia nyelven. Evert Louis van Muyden (1853-1922) svájci festő, illusztrátor, grafikus. Kiadói kartonált papír...
V. Toporkov: Sztanyiszlavszkij a próbákon. Visszaemlékezések. 1952, Művelt Nép Könyvkiadó. Megjelent 1000 példányban. Kiadói félvászon kötés, előzéklap kivágva, kissé kopottas állapotban.