Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 528

Fábián Dénes Zoltán: Biczó Géza festőművész-rajztanár. DEDIKÁLT Révész Emese művészettörténész részére. Kiskunhalas, 2019. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19611.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
11,92
13,14

  Kosárba
  Eltávolítás
Pécsi József: Fotó és reklám. Bp., 1997, Intera Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, sérült, részben hiányos pauszpapír védőborítóval, volt könyvtári példány.
19612.

Megvehető
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,40
12,57

  Kosárba
  Eltávolítás
Játsszunk valami mást. A színházi élet ajándékkönyve. Bp., é.n. Viktória ny. Kiadói, sérült papírkötésben, kopottas állapotban.
19613.

Megvehető
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,40
12,57

  Kosárba
  Eltávolítás
Galambos Ferenc (szerk.): A Kisgrafika Barátok Köre jubileumi évkönyve 1959-1969. 329. számozott példány. Bp., 1969, Kner. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
19614.

Megvehető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

  Kosárba
  Eltávolítás
Tóth Ervin: A grafikai művészetek kis könyve. Bp., 1941, Exodus, 51 p. A borítón Stanislaw Ostoja CHrostowski munkájával. Molnár C. Pál, Gy. Szabó Béla, Bordás Ferenc, Buday György, Divéky József, Varga Nándor Lajos, gáborjáni Szabó Kálmán, Szoboszlai Mata János és mások munkáival illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói átlátszó papír védőborítóban, a papírborítók szakadtak, foltosak, a címlap foltos, egy lap kijár.  "A grafikai művészetek kis könyve" a debreceni Városi Nyomdában 350 példányban készült. A szerző könyvbarátoknak és gyűjtőknek: I-XXX. és 1-30. jelölésse l - megszámozott és aláírt." Ez számozatlan példány.
19615.

Tóth Ervin: A grafikai művészetek kis könyve. Bp., 1941, Exodus, 51 p. A borítón Stanislaw Ostoja CHrostowski munkájával. Molnár C. Pál, Gy. Szabó Béla, Bordás Ferenc, Buday György, Divéky József, Varga Nándor Lajos, gáborjáni Szabó Kálmán, Szoboszlai Mata János és mások munkáival illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói átlátszó papír védőborítóban, a papírborítók szakadtak, foltosak, a címlap folt...

Megvehető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

  Kosárba
  Eltávolítás
Cara Greenberg: Mid-Century Modern. Furniture of the 1950s. New York., 1995, Harmony Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19616.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Eladási ár:
3 000 Ft

"A tervezés értékteremtés" 1983. Országos Iparművészeti Kiállítás. Bp., 1983, Műcsarnok. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
19617.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Eladási ár:
3 000 Ft

Joseph Hackin: Guide-catalogue du Musée Guimet. Les Collection Bouddhiques. Párizs, 1923, Van Oest, sérült papírkötés, fekete-fehér képekkel illusztrált.
19618.

Megvehető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

  Kosárba
  Eltávolítás
Koltayné Zolder Klára: Emlékek, szimbólumok, mítoszok. Rádóczy Gyarmathy Gábor. Budapest XVI. kerületi alkotóművészek 2. Bp., 2001, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben. Képekkel és fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált kötet; magyar és angol nyelvű szöveggel. Rádóczy Gyarmathy Gábor festőművész által DEDIKÁLT példány!
19619.

Megvehető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
10,86

  Kosárba
  Eltávolítás
Baksay Sándor összegyűjtött irodalmi dolgozatai. III. kötet. Bp., 1917, Franklin, félvászon kötés, kis kopással.
19620.

Megvehető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

  Kosárba
  Eltávolítás
Meisterwerke englischer Malerei aus drei Jahrhunderten. XCV. Ausstellung der Vereinigung Bildender Künstler Wiener Secession. Wien, 1927. Újrakötött műbőr kötés, első néhány oldal sérült, egyébként jó állapotban.
19621.

Megvehető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

  Kosárba
  Eltávolítás
Handbuch der Architektur. II. Theil: Die Baustile. Historische und Technische Entwickelung des Handbuches der Architektur. 1. Band: Josef Durm: Die Baukunst der Griechen. Hrsg.: Josef Durm, Hermann Ende, Eduard Schmitt, Heinrich Wagner. Darmstadt, 1892, Arnold Bergsträsser, VII+386+10 p.+ 3 (színes litografált képtáblák) t. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötésben,
19622.

Handbuch der Architektur. II. Theil: Die Baustile. Historische und Technische Entwickelung des Handbuches der Architektur. 1. Band: Josef Durm: Die Baukunst der Griechen. Hrsg.: Josef Durm, Hermann Ende, Eduard Schmitt, Heinrich Wagner. Darmstadt, 1892, Arnold Bergsträsser, VII+386+10 p.+ 3 (színes litografált képtáblák) t. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Korabeli félv...

Megvehető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

  Kosárba
  Eltávolítás

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

478. aukció:

Megtekintés: november 18 - november 21. között;

Tételek átvétele: november 25-én 12 órától;

Fizetési határidő: december 6.

Elszámolás: december 11-től

  Események