Malonyai Dezső: A magyar nép művészete I-V. kötet Komplett Reprint. Bp., 1909, Franklin-Társulat (1985, Helikon). Hasonmás kiadás számos képpel, műmelléklettel és színes táblával, kiadói festett aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban eredeti tékákkal, melyeken kisebb sérülések.
Hetey Katalin. Szerk.: N. Mészáros Júlia, Sasvári Edit. Győr, 2005, Városi Művészeti Múzeum. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Nandor Vagh Weinmann: Ma vie du Christe. Textes de Daniel Rops... et de Raymond Charmet. [Paris], 1968, a művész kiadása. Vágh-Weinmann Nándor (1897-1978) Jézus életéről szóló festménysorozatából készült fólió album, számos színes és fekete-fehér reprodukcióval, részben merített papíron, sorszámozott (182.), kartonborítón és kartontékán néhány apró folttal, . Lapméret: 47x37 cm. / Folio album edi...
Foerk Ernő: A Magyar Királyi Állami Felső Építő Ipariskola szünidei felvételei. I. füzet. (Bp., 1912, Korvin-Testvérek-ny.), 2 sztl. lev.+ 40 (egészoldalas ábrák) t. Átkötött, modern félbőr-kötésben, jó állapotban, címlap nélkül.
Horváth Márton: Lazulások. A szerző, Horváth Márton (1941-2013) Munkácsy Mihály-díjas üvegművész által DEDIKÁLT példány! Válogatott üvegeim - szövegeim. Bp., 2004, Magyar Iparművészeti Egyetem. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Roberto Schezen: Adolf Loos Architektur. Salzburg-Wien, 1996.,Residenz Verlag. Német nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Kótai József: Keleti szőnyegek. Bp., 2015, Co-Libri Reklámgrafika. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban. Megjelent 500 példányban.
Bahget Iskander: Egy marék világ. / A Handful of World. Kecskemét, 2012, magánkiadás. Gazdag fotóanyaggal illusztrálva. Magyar, angol és arab nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
Atlas zur Archäologie der Kunst. 64 Tafeln mit 1000 Abbildungen. Nebst Inhaltsverzeichnis und Alphabetischem Register. Handbuch der Klassischen Altertums-Wissenschaft in Systematischer Darstellung. Hrsg. von Dr. Iwan von Müller. München, 1897, C. H. Beck'scher Verlagsbuchhandlung, 28 (Textheft) p. + 66 t. Teljes! Kiadói haránt-alakú félvászon-kötésű mappa, kopott, sérült mappával, Texheft-en szaka...