Révész Tamás: Budapest. Az előszót és a képaláírásokat írta: Bächer Iván. Bp., 2003, Herald. Magyar, angol, német és francia nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Révész Tamás (1946- ) az Egyesült Államokban élő magyar származású Balázs Béla-díjas fotóművész, fotóriporter.
Révész Tamás: New York. New York - London, 2000, W. W. Norton & C. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Révész Tamás (1946- ) az Egyesült Államokban élő magyar származású Balázs Béla-díjas fotóművész, fotóriporter.
Schoen Arnold (szerk.): Pest-budai művészeti almanach az 1919. esztendőre. (Ötven képpel). Bp., [1918], Uránia-ny., 130+(6) p. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött egészvászon-kötésben, néhány kissé sérült lappal, az előzéklapon ceruzás bejegyzéssel (,,szerző ajándéka 1919.VII.8.").
Horváth Lászlóné: Őskor és ókor művészete. Barangolás a művészettörténetben. Celldömölk, 2002, Pauz-Westermann Könyvkiadó Kft. Kiadói papírkötés, kötés belső oldalán sérülés, egyébként jó állapotban.
Dr. Lázár Béla: Paál László. Művészeti könyvtár. Bp.,(1903), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), 1 t.+156+1 p.+10 t. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói szecessziós aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítóval.
Kaszás Gábor: Rippl-Rónai József: Kertben ; In the garden, 1909. Kertben (Fehérruhás nő a kertben varr.) Bp., 2019., Virág Judit Galéria. 32 p. Kiadói papírkötés.
Szilágyi István: Kálváriák. Építészeti hagyományok. Bp., 1980, Corvina. Dobos Lajos fényképeivel, Hoppe László térképeivel és Kiss Marianne helyszínrajzaival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Gert Kossatz: Die Kunst der Intarsia. Drezda, 1954, Veb Verlag der Kunst. Gazdag képanyaggal illusztrálva, német nyelvű szöveggel. Kiadói félvászon-kötés.
Ábrahám Rafael. Asszociációk kollázsan. Associations in collage. Ábrahám Rafael (1929-2014) festő- és grafikusművész valamint a bevezető szöveget író P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész által ALÁÍRT! Bp., 2008, k.n.. Színes képekkel, Ábrahám Rafael műveinek, kollázsainak reprodukcióival gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.