Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 528

Czeglédi Imre: Munkácsy ősei és rokonsága. Békés Megyei Múzeumok Közleményei 22. Békéscsaba, 2001, Békés Megyei Múzeumok Igazgatósága. Fekete-fehér képekkel, fotókkal gazdagon illusztrált. Megjelent 1000 példányban. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
19733.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
Eladási ár:
1 400 Ft

Tevan Margit emlékkiállítása. Szerk.: Gáspár Zsuzsa Bp., 1981, Iparművészeti Múzeum. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötésben.
19734.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Eladási ár:
1 600 Ft

1973-2018 Ars Decorativa 1-31. köt. Az Iparművészeti Múzeum és a Hopp Ferenc Ázsiai Művészeti Múzeum évkönyve. Majd Iparművészeti Múzeum évkönyve. A 31. kötetig (2018-ig) teljes, folytatólagos. Gazdag képanyaggal illusztrált. Papírkötések, kopott borítókkal, egy kötet szétvált kötéssel, régi intézményi bélyegzésekkel.
19735.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
114,29

  Kosárba
  Eltávolítás
Wehner Tibor: Tapló. Kíméletlen Művészeti Napló 1996-2006! A szerző, Wehner Tibor (1948-) művészettörténész, író által DEDIKÁLT példány (Kernács Gabriellának?). Bp., 2013, Enciklopédia. 717 p. Kiadói papírkötés, gerinc éle kissé kopott.
19736.

Megvehető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

  Kosárba
  Eltávolítás
Jean Nicolay: L' Art et la Maniére des Maitres Ébénistes Francais au XVIIIe Siécle. Tome 1-2. Tome 1. Les Truquages. Tome 2. 688 Estampilles et marques au feu. Paris,1986,Pygmalion. Francia nyelven. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, védőborítóban, névbélyegzéssel, jó állapotban.
19737.

Megvehető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

  Kosárba
  Eltávolítás
19738.

Megvehető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
46,63
51,43

  Kosárba
  Eltávolítás
19739.

Megvehető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

  Kosárba
  Eltávolítás
Konrad Farner: Picassos Taube. 12 Lithographien. Drezda, 1956, VEB Verlag der Kunst. Német nyelven. 36 oldal + 11 lap (Picasso litográfiákról készült reprodukciós táblák). Kiadói vászonborítású, kissé foltos mappában, 1 tábla hiányzik.
19740.

Megvehető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

  Kosárba
  Eltávolítás
19741.

Megvehető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

  Kosárba
  Eltávolítás
2 db művészeti könyv:Hevesy Iván: a posztimpresszionizmus művészete. + Hevesy Iván: Az impresszionizmus művészete. Gyoma, 1922. Kner Izidor. kiadói kartonált papírkötésben, enyhén foltos lapokkal
19742.

Megvehető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

  Kosárba
  Eltávolítás
Varga Győző rajzok mappa. 2x20 reprodukcióval . Egyik dedikált! . 28x43 cm
19743.

Megvehető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

  Kosárba
  Eltávolítás
19744.

Megvehető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

  Kosárba
  Eltávolítás

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

478. aukció:

Megtekintés: november 18 - november 21. között;

Tételek átvétele: november 25-én 12 órától;

Fizetési határidő: december 6.

Elszámolás: december 11-től

  Események