Kampis, Anton: Mittelalterliche holzbildhauerei in Ungarn. Kampis Antal: Középkori faszobrászat Magyarországon. A Magyarságtudomány Könyvei III. Bp., 1940., Officina, XLII+2+313+3 p. A 155. oldaltól fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel.
9 db Maléter Pálné részére dedikált könyv - közte: Hollós István: Búcsúm a Sárga Háztól, Kovács István: A tér töredékei, Georg Libik: Üzenet a lesiklásból, stb. Kötetenként változó kötésben, jó állapotban.
N. Czike Ferenc: Az aquarell festészetről. Kézikönyv műkedvelők és a tanuló ifjúság számára. Bp., 1897, Neumayer Ede. Kiadói festett egészvászon (Gottermayer) kötés, kopottas állapotban.
Budapest in Detail. Építészeti részletek. Szerk.: Lőrinczi Zsuzsa. Az egyik szerző és fotós, Mattyasovszky Zsolnay Tamás és az egyik fordító, Vécsey Eszer (1939-2021) által DEDIKÁLT! Bp., 1999, 6 Bt. 259 p. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Art in Transit: Studies in the Transport of Paintings. Szerk.: Marion F. Mecklenburg. National Gallery of Art: Washington, 1991. Angol nyelven. 376p. Kiadói papírkötésben, jó állapotú.
Welcome to Zeeland! Edited by Ibolya Lászlófi. Photos: Gyula Kisbán. A fotóművész, Kisbán Gyula által DEDIKÁLT példány! Bp., én., MOGÜRT. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Közös ügyeink. Együttműködésen alapuló művészeti projektek./Common affairs. Collaborative art projects. Szerk.: Simon Andrea, Szipőcs Krisztina. Bp., 2018. Ludwig Múzeum. Fotókkal illusztrálva, magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötésben. Megjelent 500 példányban.