Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 528

Fábri Zoltán, a képalkotó művész. Szerk.: Pap Pál. Koltay Gábor előszavával. Bp., 1994, Szabad Tér. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. DEDIKÁLT!
19769.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29

  Kosárba
  Eltávolítás
Hann Ferenc: Földi Péter. Beszélgetés a művésszel. Prakfalvi Endre tanulmányával. Salgótarján, 1990, Nógrádi Történeti Múzeum. Kiadói papírkötés.
19770.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Eladási ár:
4 000 Ft

Rózsa Miklós: A női szépség esztétikája. Bp., Kultúra. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
19771.

Megvehető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

  Kosárba
  Eltávolítás
Rinneberg, A.: Skizzierendes Landschaftzeichen und Malen. Ravensburg, Verlag von Otto Maier. Kiadói papírkötés, gerinc szakadt, kopottas állapotban.
19772.

Megvehető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

  Kosárba
  Eltávolítás
Jeles téglák, jeles emlékeink. Az III. és IV. bélyeges tégla napok előadásai. hn., 2010., Monarchia BTE. Izgalmas képanyaggal, gazdag téglabélyeges képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19773.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
Eladási ár:
2 800 Ft

Olga Popova, Jengelina Szmirnova, Paola Cortesi: Az ikon. Ford.: Fery Veronika. Műkincshatározó. Bp., 1998, Officina '96. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
19774.

Megvehető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43

  Kosárba
  Eltávolítás
Sergio Coradeschi: Az ezüst. Ford.: Sándor Lavínia. Műkincshatározó. Bp., 1994, Officina Nova. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19775.

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

  Kosárba
  Eltávolítás
Marie Schuette: Alte Spitzen. (Nadel und Klöppelspitzen). Ein Handbuch für Sammler und Liebhaber von - - . Bibliothek für Kunst- und Antiquitätensammler Band 6. Berlin, 1914, Richard Carl Schmidt & Co., 255+XVII p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült, foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
19776.

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

  Kosárba
  Eltávolítás
Junge Ungarische Maler und Grafiker der Gegenwart. Szerk.: Leonore Stege. Hamburg, (1979), Interversa Gesellschaft für Beteiligungen mbH. 66p. Kiállítási katalógus német nyelven, többek közt Bak Imre, Dienes Gábor, Kárpáti Tamás, Nádler István műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben, jó állapotú.
19777.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
Eladási ár:
1 400 Ft

Ló és lovas ábrázolása a magyar művészetben (Pferde- und Reiterdarstellungen in der Ungarischen Kunst). Kiállítási katalógus. Szerk.: Dr. Pogány Ö. Gábor. Magyar Mezőgazdasági Múzeum és Országos Lótenyésztési Felügyelőség: Budapest, 1971. Kiadói papírkötésben, jó állapotú.
19778.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Eladási ár:
1 000 Ft

Horváth Árpád: Az óra regénye. Bp., 1957, Táncsics. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
19779.

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

  Kosárba
  Eltávolítás
Lyka Károly: Közönség és művészet a századvégen 1867-1896. Bp., Új Idők. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
19780.

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

  Kosárba
  Eltávolítás

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

478. aukció:

Megtekintés: november 18 - november 21. között;

Tételek átvétele: november 25-én 12 órától;

Fizetési határidő: december 6.

Elszámolás: december 11-től

  Események