Fábri Zoltán, a képalkotó művész. Szerk.: Pap Pál. Koltay Gábor előszavával. Bp., 1994, Szabad Tér. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. DEDIKÁLT!
Jeles téglák, jeles emlékeink. Az III. és IV. bélyeges tégla napok előadásai. hn., 2010., Monarchia BTE. Izgalmas képanyaggal, gazdag téglabélyeges képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Marie Schuette: Alte Spitzen. (Nadel und Klöppelspitzen). Ein Handbuch für Sammler und Liebhaber von - - . Bibliothek für Kunst- und Antiquitätensammler Band 6. Berlin, 1914, Richard Carl Schmidt & Co., 255+XVII p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült, foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
Junge Ungarische Maler und Grafiker der Gegenwart. Szerk.: Leonore Stege. Hamburg, (1979), Interversa Gesellschaft für Beteiligungen mbH. 66p. Kiállítási katalógus német nyelven, többek közt Bak Imre, Dienes Gábor, Kárpáti Tamás, Nádler István műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben, jó állapotú.
Ló és lovas ábrázolása a magyar művészetben (Pferde- und Reiterdarstellungen in der Ungarischen Kunst). Kiállítási katalógus. Szerk.: Dr. Pogány Ö. Gábor. Magyar Mezőgazdasági Múzeum és Országos Lótenyésztési Felügyelőség: Budapest, 1971. Kiadói papírkötésben, jó állapotú.