Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 528
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3219069
19817
478
Books: Architecture, Art
Tóth Ferenc (szerk.): A nő. Gaston Lachaise művészete. Kiállítási katalógus. Bp., 2005. Szépművészeti Múzeum. Fotókkal illusztrált kötet. Kiadói papírkötésben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3219181
19818
478
Books: Architecture, Art
Anton Prinner. Retrospektív. Szerk.: Cserba Júlia, Uhl Gabriella. Bp., 2007. Ernst Múzeum. Szövegközi fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3219193
19819
478
Books: Architecture, Art
Aranyköpés. Kortárs művészet Szép Péter gyűjteményéből. Szerk.: Ébli Gábor. Bp., 2008. K.n. [Gelbert ny. Budapest] Fotókkal gazdagon illusztrálva; magyar, német és angol nyelvű szöveggel. Kiadói papírkötésben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3217942
19820
478
Books: Architecture, Art
Baticz Levente: Rajzolási ismeretek. Kézirat. Ybl Miklós Építőipari Műszaki Főiskola. Bp., 1988. Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, enyhén sérült borítóval és lapszélekkel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3218814
19821
478
Books: Architecture, Art
A Magyar Nemzeti Galéria Állagjegyzéke. I./a rész. A MNG Szobrainak Jegyzéke. Összeállították a Szoborosztály művészettörténészei. Bp., 1959. Kiadói, kopottas félvászon-kötésben, volt könyvtári példány. Megjelent 1000 példányban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3219306
19822
478
Books: Architecture, Art
William Wauer. Basel, 1979, Editions Panderma Carl Laszlo. Német nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3218284
19823
478
Books: Architecture, Art
Perneczky Gyula: Zuhanás a toronyból. Válogatott írások 1983-1994. Művészeti Világ. Bp.,1994, Enciklopédia. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3218024
19824
478
Books: Architecture, Art
John Sillevis: Dutch drawings from the Age of Van Gogh: From the collection of the Haags Gemeentemuseum. Cincinnati, 1992. Taft Museum. Gazdag képanyaggal illusztrálva, angol nyelvű szöveggel. Kiadói papírkötésben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3219238
19825
478
Books: Architecture, Art
Szőlő és bor a kisgrafikákon. Szerk.: Semsey Andor. Bp., 1972, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. 92 p. Megjelent 3000 példányban. Kiadói papírkötés. 3213249
19826
478
Books: Architecture, Art
Nyeste Zoltán: Recsk. Emberek az embertelenségben. Bp., 1989, Püski. Fekete-fehér térképmelléklettel. Kiadói papírkötésben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3217339
19827
478
Books: Architecture, Art
Rend és kaland. Sík Csaba (1934-1997). Magvető Kiadó: Budapest, 1972. 271p. Vászonkötésben, jó állapotú. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
3219231
19828
478
Books: Architecture, Art
Ló és lovas ábrázolása a magyar művészetben. Kiállítási katalógus. Bp, 1971, Magyar Mezőgazdasági Múzeum - Országos Lótenyésztési Felügyelőség. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötésben, borítón apró kopásnyomokkal. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események