Turkish Art Exhibition. / Török művészeti kiállítás. Szerk.: Ibrahim Demirel. Ankara, é.n. [1983] Színes kiállítási katalógus angol nyelven, hozzá rövid magyar nyelvű összefoglalóval a Szépművészeti Múzeum kiadásában. Kiadói tűzött papírkötés.
Szatyor Győző: Az Ormánsági Művésztelep 1994-2007. [Pécs], 2010. Pro Pannónia Kiadó. Fotókkal gazdagon illusztrált kötet. A szerző által DEDIKÁLT példány! Kiadói kartonált papírkötés.
Festők a tükörben. Magyar önarcképek az Uffizi Képtárból. Kiegészítő műtárgyjegyzék a BTM és a Szépművészeti Múzeum - MNG együttműködésével létrejött kiállításhoz. Szerk.: Fehér Ildikó, Veszprémi Nóra. Bp., 2014. Budapesti Történeti Múzeum. 48p. A kiállított művek fotójegyzékével illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés.
Galavics Géza: Program és műalkotás a 18. század végén. Művészettörténeti füzetek 2. Egy festmény születése és fogadtatása. Bp., 1971, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben.
Ezredvégi nyomok. 10 romániai magyar grafikus. Szerk.: Vécsi Nagy Zoltán. Külföldi Magyar Kulturális Intézetek Igazgatósága: Budapest, 2005. 40p. Kiadói papírkötésben.
David Talbot Rice: Art of the Byzantine Era. New York-Toronto, 1963, Oxford University Press. Angol nyelven. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, borító hátoldalán törésnyommal.
Fél Edit - Hofer Tamás: Parasztok, pásztorok, betyárok. Emberábrázolás a magyar népművészetben. Bp, 1966., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, foltos, kissé szakadt, a belül javított papírborítóval. Ritka! Megjelent 1170 példányban.